Apie mus

UAB „Elektroninės informacijos centras“ – tai elektroninio verslo sprendimų, kompleksinių reklamos ir ryšių su visuomene paslaugų centras, sėkmingai dirbantis ir savo veiklą plečiantis nuo 2001 metų.

Trumpai apie mus

UAB „Elektroninės informacijos centras“ – tai elektroninio verslo sprendimų, kompleksinių reklamos ir ryšių su visuomene paslaugų centras, sėkmingai dirbantis ir savo veiklą plečiantis nuo 2001 metų. Šiandien įmonė užima svarbią vietą rinkoje ir siūlo tokias paslaugas, kaip: internetinių svetainių kūrimas, elektroninių parduotuvių kūrimas, grafinio dizaino paslaugos, talpinimo paslaugos, seo paslaugos, įvairūs IT sprendimai ir t.t.

Mes išsiskiriame individualių, pritaikytų konkrečios įmonės poreikiams elektroninio verslo sistemų kūrimu, kūrybiškumu, aukščiausia vykdomų projektų kokybe, inovacijomis bei lanksčiu naujausių technologijų taikymu, gebėjimu kurti unikalų, gyvenimo būdą, laikmečio estetines tendencijas atspindintį dizainą. Nuolat atnaujinama programinė ir techninė įranga, iš įvairių parodų bei mokymų ir seminarų parsivežamos idėjos ir technologijos leidžia užtikrinti nuolatinį tobulėjimą, konstruktyvų darbą, progresyvų požiūrį. Kompanijos darbo kultūra yra paremta atsakingumu, maloniu aptarnavimu, betarpiška komunikacija su užsakovu, leidžiančia pačiam klientui aktyviai dalyvauti projekto kūrimo ir realizacijos procese.

Taip pat, esame ir serverio nuomos paslaugų centras, teikiantis serverio, elektroninio pašto, interneto vardų (domenų) registravimo ir palaikymo paslaugas. Mūsų įmonės serveriai yra prijungti prie plačiausio interneto kanalo, užtikrinančio itin greitą naršymą Jūsų svetainėje. Sutrikus nors vienam ryšio kanalui, tuojau pat panaudojami rezerviniai sujungimai su svarbiausiais Lietuvos ir užsienio interneto tiekėjais. Taip garantuojamas greitas, stabilus ir nepertraukiamas duomenų judėjimas. Siekdami užtikrinti aukštą serverio paslaugų kokybę, e-Lietuva.lt teikia kvalifikuotą techninę pagalbą 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Jūs bet kuriuo paros metu galėsite skambinti serverio administratoriui, kuris padės susidoroti su kylančiomis problemomis. Be to, mes išsiskiriame naujausių programinių technologijų bei moderniausios techninės įrangos naudojimu, garantuojančiu aukštą paslaugų kokybę, patikimumą ir saugumą. E-lietuva.lt leidžia patiems klientams atlikti dalį serverio administravimo darbų (serverio valdymo pultelis), naudotis patogia, visiškai sulietuvinta pašto per naršyklę sistema, gauti detalią lankomumo statistiką bei naudotis kitomis funkcijomis

Kodėl verta rinktis mus?

Visos paslaugos vienoje vietoje

Turime profesionalų komandą, kuri pasiruošusi Jums padėti visais IT klausimais: tinklapių kūrimas, SEO, reklama, grafikos dizainas, serveriai.

Ilgametė patirtis

Savo veiklą vykdome nuo 2001 metų, todėl mūsų sukaupta patirtis padės Jūsų verslo sėkmei.

Pardavimų generavimo sistemos

Mūsų tikslas, kad Jūsų verslas augtų. Žinome efektyvios reklamos galimybes pagal naujausias tendencijas bei pritaikome jas Jums.

Mes norime prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės ir augimo

Garantuojame profesionalias konsultacijas, operatyvumą ir patikimumą, kokybišką ir sklandų projektų realizavimą. Įmonė visada siūlo palankias atsiskaitymo sąlygas, lanksčias kainas.

Susisiekite su mumis