Grafikos dizaino paslaugos

Unikalių dizainų

Įvykdytų projektų

Metų dirbame jums

Valandų išklausytų kursų

PASIRINKITE MUS IR MES JUMS PADĖSIME

Grafikos dizaino paslaugos
  • 1. Pritaikyti svetainės dizainą Jūsų produktų/paslaugų idėjai
    2. Sukurti solidų įvaizdį
    3. Išskirti Jūsų produktus/paslaugas iš kitų

  • 1. Unikalus įvaizdis
    2. Žinomumo gerinimas
    3. Patikimumo gerinimas

Grafikos dizaino paslaugos

Štai kas jums svarbiausia

Ne paslaptis, kad grafinis dizainas yra bene svarbiausia įmonės įvaizdžio dalis elektroninėje erdvėje ir ne tik. Kokybiškos dizaino paslaugos, kurios atitinka Jūsų įmonės viziją yra pagrįsta ir naudinga investicija. Juk tinkamai parinktas, akį traukiantis grafinis dizainas ne tik prisideda prie efektyvesnės reklamos ir didina pardavimus, bet ir tampa įmonės skiriamuoju ženklu.

Tam, kad sukurtume efektyvų grafinį dizainą, būtina ne tik originaliai perduoti mintį ar idėją, bet ir atlikti prekės ženklo analizę, išmanyti informacines technologijas, komunikaciją, rinkodarą. Taigi, grafikos dizainerio darbas išties daugialypis.

Grafikos dizaino paslaugos

Grafinis dizainas dažnai apima daugelį programų, tokias kaip Adobe Illustrator, Adobe Photoshop, Adobe Indesign ir panašiai, o mūsų grafikos dizaino specialistai jas puikiai išmano. Todėl, galime padėti tokiose srityse, kaip: logotipų kūrimas, internetinių svetainių dizainas, brošiūrų dizaino kūrimas, vizitinių kortelių dizainas, banerių kūrimas, socialinių tinklų dizainas, prezentacijų dizainas, reklaminių stendų dizainas ir daugelyje kitų.

Interneto puslapio dizainas gali suformuoti teigiamą įvaizdį, sukelti atitinkama emocija, nuotaiką, pasitikėjimo jausmą, tinkamai pristatyti įmonę atitinkamam klientui ratui. Interneto svetainės naudojimas turi būti patogus, reikalinga informacija lengvai surandama ir patraukliai pateikta. Todėl, vadovaujamės naujausiomis dizaino tendencijomis ir geriausiais pavyzdžiais, kad sukurtumėm tobulą projektą Jums. Visi mūsų puslapiai prisitaiko prie mobiliųjų įrenginių ir planšetinių kompiuterių (angl. “responsive design).

Profesionalus grafinis dizainas padeda iškomunikuoti ne tik svarbią informaciją apie Jūsų siūlomą paslaugą ar produktą, tačiau, taip pat, gerina patirtį, kurią klientas patiria įsigijęs produktą ar paslaugą. Visi žinome, kad net ir geriausioms paslaugoms reikalingas tinkamas, išskirtinis pristatymas tam, kad jos galėtų nesunkiai konkuruoti rinkoje. Mūsų profesionalūs grafikos dizaineriai yra pasiruošę Jums sukurti unikalios internetinės svetainės dizainą, tad leiskite Jūsų idėją paversti aiškiu vaizdu, suprantamu potencialiems klientams.

Atlikti darbai

Klientų atsiliepimai

Dažniausiai užduodami klausimai