Serverio paslaugos

Unikalių dizainų

Įvykdytų projektų

Metų dirbame jums

Valandų išklausytų kursų

PASIRINKITE MUS IR MES JUMS PADĖSIME

Serverio paslaugos
 • 1. Kokybiškos serverio paslaugos
  2. Patikimas svetainių saugojimas
  3. Saugus talpinimas

 • 1. Serverio pasiekiamumas
  2. Aptarnavimas ir pagalba telefonu
  3. Talpūs ir greiti serveriai

Serverio paslaugos

E-Lietuva.lt išsiskiria naujausių programinių technologijų bei moderniausios techninės įrangos naudojimu, garantuojančiu aukštą paslaugų kokybę. Didžiausią dėmesį skiriame duomenų persiuntimo saugumui ir paslaugų kokybei užtikrinti, šiems tikslams naudojama tik patikima programinė įranga. Pasirinkę mus, galėsite naudotis pašto per naršyklę sistema (webmail), kuri naudoja saugų duomenų perdavimo protokolą SSL.

Serverio paslaugos

Mes leidžiame Jums patiems atlikti didelę dalį serverio administravimo darbų naudojant “Plesk Control Panel” valdymo skydelį, naudotis funkciškai patogia, visiškai sulietuvinta pašto sistema, gauti detalią lankomumo statistiką bei naudotis kitomis funkcijomis. Mūsų serveriai yra prijungti prie plačiausio interneto kanalo, užtikrinančio itin greitą naršymą Jūsų svetainėje. Sutrikus nors vienam ryšio kanalui, tuojau pat panaudojami rezerviniai sujungimai su svarbiausiais Lietuvos ir užsienio interneto tiekėjais. Taip garantuojamas greitas, stabilus ir nepertraukiamas duomenų judėjimas.

Serverio paslaugos

Siekdami užtikrinti aukštą serverio paslaugų kokybę, e-Lietuva.lt teikia kvalifikuotą techninę pagalbą 7 dienas per savaitę, 24 valandas per parą. Jūs bet kuriuo paros metu galėsite skambinti serverio administratoriui, kuris padės susidoroti su kylančiomis problemomis. Naudojame Lietuvoje neturintį analogų serverio valdymo pultelį, kuris pasižymi itin dideliu funkcionalumu, patogumu ir greitumu. Serverio valdymo pultelis suteikia galimybę klientams patiems atlikti dalį administravimo darbų – tvarkyti pašto dėžutes, pasikeisti slaptažodžius, tvarkyti bylas, gauti išsamią statistiką apie paslaugų naudojimą ir svetainės lankomumą, administruoti MySQL duomenų bazes, atnaujinti savo kontaktinius duomenis.

Taip pat, serverio valdymo pultelis itin patogus tuo, kad norint atlikti bent mažiausius serverio tvarkymo darbus nereikia gaišti laiko ir skambinti administratoriui. Jeigu naudojami subdomenai, pats klientas gali paskirti kiekvieno iš jų administratorių bei priskirti tam tikras administravimo teises.

Taikome visas įmanomas saugumo didinimo priemones, kurios užtikrina sklandų ir patikimą serverių darbą bei itin saugų duomenų perdavimą ir tai mums leidžia teikti itin kokybiškas serverio paslaugas. Tačiau, kad ir kokie saugūs būtų mūsų serveriai, virusai turi ir kitus būdus patekti į Jūsų kompiuterį. Pavyzdžiui, per apkrėstą diskelį ar interneto tinklapį. Nodėdami efektyviai apsisaugoti nuo virusų, turėtumėte pagalvoti ir apie kitus apsaugos nuo virusų būdus – labai rekomenduojame naudoti antivirusines programas Jūsų kompiuteryje.

Jeigu naudojatės mūsų SMTP serveriu, tuomet antivirusinė sistema sulaikys siunčiamus iš Jūsų kompiuterio apkrėstus virusais laiškus ir apie tai informuos. Tokiu būdu bus apsisaugota nuo virusų plitimo. Dėl vartotojams teikiamų plačių serverio valdymo galimybių, sutaupome Jūsų laiką, pageriname darbo efektyvumą ir užtikriname, kad Jūsų svetainė ar el.parduotuvė bus saugi ir veiks be nesklandumų.

Atlikti darbai

Klientų atsiliepimai

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kuo skiriasi paprastas ir dedikuotas serveriai?
  Virtualus dedikuotas serveris – tai brangesnė, bet saugesnė ir daugiau galimybių suteikianti paslauga nei tradicinis serveris. Šie serveriai dinamiški, nes juos galima pritaikyti prie kliento poreikių. Paprastas serveris - tai mažesnių galimybių serveris, tačiau puikiai tinkantis paprastai šabloninei svetainei.
 • Kiek pašto dėžučių galiu turėti savo serverio paskyroje?
  Savo klientams suteikiame galimybę turėti nuo 10 pašto dėžučių iki neriboto kiekio.
 • Kur randasi e-Lietuva serveriai?
  Serverių lokacija: Vilnius, Lietuva
 • Kodėl verta rinktis mūsų serverius?
  Mes suteikiame pagalbą iškilus problemoms 24/7. Taip pat, galime pasiūlyti visas paslaugas vienoje vietoje.
 • Kiek laiko trunka patalpinti svetainę į serverį?
  Užtruksime tik 10 minučių
 • Kokį valdymo pultą naudojame savo serveriuose?
  Naudojame Plesk valdymo pultą