Svetainių kūrimas

Unikalių dizainų

Įvykdytų projektų

Metų dirbame jums

Valandų išklausytų kursų

PASIRINKITE MUS IR MES JUMS PADĖSIME

Pavadinimas nuotraukos 2
 • 1. Dirbti greitai ir kokybiškai
  2. Darbus pristatyti laiku
  3. Įsigilinti į Jūsų poreikius

 • 1. Puikus įmonės įvaizdis
  2. Išaugęs pardavimų skaičius
  3. Geresnis žinomumas

testas title2

PASIRINKITE JUMS TINKANTĮ PLANĄ

Šiuolaikinės technologijos leidžia augti Jūsų verslui ir būti pastebėtiems elektroninėje erdvėje, todėl svetainių kūrimas tapo neatsiejama verslo dalis. Kuriant naują internetinę svetainę, reikia apsispręsti – kokios svetainės Jums reikės?

Jei norite profesionalios, lengvai naudojamos ir visas naujausias tendencijas atitinkančios svetainės – mes Jūsų paslaugoms. Nesvarbu, ar tai būtų internetinė WordPress svetainė, CodeIgniter ar Laravel svetainė, mūsų komanda išspręs tiek programavimo, tiek dizaino klausimus ir užtikrins sklandų svetainės veikimą. Kurdami svetaines visuomet naudojame tik naujausias technologijas, tokias kaip: HTML 5, CSS3, Jquery, PHP, JavaScript, todėl galime užtikrinti geriausią svetainės kokybę ir funkcijas.

Optimalus

€250

Puslapio kaina

Šis paketas susideda tik iš būtiniausių dalykų, reikalingų internetiniam puslapiui funkcionuoti.

 • Interneto puslapio sukūrimas
  Patogi navigacija, Kontaktinė forma, Nuotraukų galerija, Google žemėlapis, Google Analytics įrankis, Socialinių tinklų įdiegimas, Lankomumo modulis, Funkciniai atnaujinimai ir kt.
 • Turinio valdymo sistema (TVS)
 • Informacijos sukėlimas
 • Tinklapio registravimas Google paieškos sistemoje (SEO)
 • Prisitaikantis šabloninis dizainas
 • Apmokiname kaip naudotis (TVS) turinio valdymo sistema.
Standartinis

€600

Puslapio kaina

Šis paketas susideda iš visko, ko gali prireikti Jūsų interneto puslapiui. Skirtas klientams, siekiantiems geriausių rezultatų.

 • Interneto puslapio sukūrimas
  Patogi navigacija, Kontaktinė forma, Nuotraukų galerija, Google žemėlapis, Google Analytics įrankis, Socialinių tinklų įdiegimas, Lankomumo modulis, Funkciniai atnaujinimai ir kiti Jūsų pageidavimai.
 • Jūsų pageidaujama turinio valdymo sistema (TVS)
 • Informacijos kūrimas ir sukėlimas
 • Tinklapio optimizavimas (SEO)
 • Prisitaikantis unikalus dizainas
 • Tinklapio talpinimas (hostingas) pirmus 3 mėnesius nemokamai
 • Nemokama tinklo adreso (domeno) registracija* *Kas metus atnaujinimas mokamas, tik registracija nemokama
Web sprendimai

Nuo €1.000

Darbų Kaina

Kuriame web dizaino elementus: logotipus, reklaminius skydelius, facebook dizainą, psd dizainą, kuriame ir parenkame stock nuotraukas ir kt.

Programuojame tinklapio kodą: html5, css3, php, javascript, jquery, bootstrap, TVS ir kt.

Optimizuojame SEO: puslapio analizės, raktinių žodžių parinkimas, programinio kodo, turinio optimizacija ir kt.

 • Grafikos elementų kūrimo darbai
 • Programavimo darbai
 • SEO optimizacija
 • Raktažodžių iškėlimas
 • Parduodančių tekstų rašymas
 • Nemokamai konsultuojame bet kokiais klausimais!

Kaip vyksta projekto kūrimo procesas?

Jau nuo 2001 metų kuriame profesionalias internetines svetaines tiek įmonėms, tiek individualiems asmenims. Išpildome Jūsų svetainės viziją nuo idėjos iki pilnai funkcionuojančios svetainės, tam naudojame atviro kodo WordPress turinio valdymo sistemą, kuri yra viena populiariausių ir moderniausių visame pasaulyje. Užtikriname, kad šia turinio valdymo sistema naudotis išmokysime net ir labiausiai su informacinėmis technologijomis nedraugaujantį žmogų, nes ji itin paprasta, patogi naudoti. WordPress sistemoje galėsite ne tik keisti tekstus, nuotraukas, bet ir praplėsti savo svetainės funkcionalumą be programuotojų įsikišimo. Su WordPress galima sukurti beveik viską, pagrindinė šios turinio valdymo sistemos populiarumo priežastis – lankstumas.

Jei vilioja “šabloninės” svetainės kaina, tačiau norisi ir individualiai pritaikomų funkcijų, galime pasiūlyti HTML dizaino svetainę. Tai tarpinis variantas tarp šabloninės ir unikalios svetainės, nes yra imamas HTML dizaino šablonas ir individualiai suprogramuojamos reikalingos funkcijos. Tokią svetainę rekomenduojame verslams, kurie nori sukurti solidų įvaizdį ir nori kažko išskirtinesnio, bet turi limituotą biudžetą savo svetainei. Taip paruoštos svetainės kraunasi greičiau ir yra saugesnės, nes tai yra unikalesnis sprendimas, kuris nėra standartinis šablonas. Svetainė yra lankstesnė ir ją galima pritaikyti Jūsų poreikiams, taip išgaunant maksimalią svetainės naudą. Taip pat, į HTML dizaino svetaines galima integruoti ir elektroninės parduotuvės komponentą. Tokia svetainė yra dėmesio vertas variantas, norint gauti gerą rezultatą per daug neišlaidaujant svetainės dizainui.

Norint profesionalios ir unikalios svetainės, galime naudoti Laravel ar CodeIgniter atviro kodo karkasą. Tokio tipo svetainė yra programuojama iš pagrindų ir tik pagal Jūsų poreikius ir idėjas, todėl yra išlaikomas svetainės unikalumas, tokio dizaino svetainės daugiau niekur nebus. Kai dizainas kuriamas pagal poreikius, galima įgyvendinti labia įdomius, neįprastus sprendimus, kurie gerina lankytojo patirtį. Unikalios svetainės spredimas tinka tiek elektroninei parduotuvei, tiek reprezentacinei svetainei ir tokią svetainę dažniausiai renkasi tie, kurie jau “išaugo” iš šabloninių svetainių ir siekia pabrėžti savo išskirtinumus, ypatybes, vertybes. Apibendtinant, tokios svetainės privalumai: tikslus ir unikalus dizainas, geras krovimosi greitis, gera vartotojų patirtis lankantis svetainėje, solidus įmonės įvaizdis.

Atlikti darbai

Klientų atsiliepimai

Dažniausiai užduodami klausimai

 • Kaip paskaičiuojama projekto kaina?
  Projekto kainą paskaičiuojame įvertinant kiek ir kokių funkcijų ir kiek kalbų norima turėti svetainėje. Taip pat, koks norimas svetainės dizainas - unikalus, HTML ar šabloninis. Įvertiname, kiek vidinių puslapių svetainė turės bei informacijos talpinimą į svetainę (galima informaciją sukelti patiems arba galime sukelti ir mes).
 • Kiek laiko trunka sukurti svetainę?
  Šabloninės svetainės kūrimas trunka apie 2 savaites. HTML svetainės kūrimas trunka apie 3 savaites. Unikalios svetainės kūrimas gali trukti nuo 4 iki 8 savaičiu. Žinoma, viskas priklauso nuo informacijos kaitos greičio ir svetainės sudėtingumo.
 • Kaip pasirinkti tinkamą TVS?
  Svarbiausia atkreipti dėmesį į tai, kokios galimybės yra reikalingos ir kokios bus reikalingos artimiausioje ateityje. Rekomenduojame rinktis atviro kodo turinio valdymo sistemą, pavyzdžiui, WordPress, nebent yra specifiniai reikalavimai ir apribojimai sistemai. Įvertinkite, kaip dažnai publikuosite naujus pranešimus, ar publikuosite straipsnius, keliomis kalbomis pateiksite informaciją, kiek žmonių administruos tinklapį. Taip pat, kaip pristatysite produktus ar paslaugas: ar reikalinga nuotraukų bei video galerijos, forumai ir pan.
 • Kas yra TVS?
  Turinio valdymo sistema (TVS) – įvairūs programiniai įrankiai, supaprastinantys internetinių svetainių ar el.parduotuvių turinio valdymą taip, kad kuriant bei keičiant turinį ar jo struktūrą, nereikėtų jokių specialiųjų programavimo žinių.
 • Kaip vyksta komunikacija projekto metu?
  Pirmiausia, išsiaiškiname jūsų norimos svetainės funkcionalumą, išvaizdą ir kitus reikalavimus, tuomet įsivertiname kokie įrankiai tam bus reikalingi ir kimbame į programavimo darbus. Visuomet pateikiame pirminį svetainės variantą, kad galėtume pakoreguoti tam tikras vietas, patikrinti, kad svetainė veiktų sklandžiai ir tuomet atiduodame svetainę Jums.
 • Kam reikalingas SSL?
  Simboliais „https://“ prasidedančių svetainių adresai nurodo, kad tos svetainės naudoja SSL sertifikatą. Šis sertifikatas garantuoja, kad visą lankytojo į svetainę suvedamą informacija yra užšifruojama. Iškoduoti informaciją gali tik svetainės serveris, todėl trečios šalys negali įsiterpti tarp lankytojo ir svetainės bei taip nuskaityti lankytojo duomenų.
 • Ar visos svetainės pritaikomos mobiliems įrenginiams?
  Vis daugiau ir daugiau interneto naudotojų naršo per mobilius įrenginius, todėl toks svetainės pritaikymas yra be galo svarbus. Mes visuomet kuriame svetaines, kurios yra pritaikytos mobiliesiems įrenginiams.