guy-float

UNIKALAUS DIZAINO SVETAINĖS

bg-1

Kodėl reikėtų skirti dėmesį kokybiškam svetainės dizainui?

Interneto svetainė yra Jūsų įmonės ar asmenybės įvaizdžio dalis. Ji yra svarbi kaip ir turimas logotipas ar “brendas”. Jei turėsite svetainę, kuri patraukia akį, klientas joje mielai lankysis, vietoj to, kad atsidaręs kuo greičiau iš jos bėgtų. Mažas dėmesys svetainės dizainui ar jo nebuvimas gali asocijuotis su atsainumu, “nerimtumu” teikiant svetainėje siūlomas paslaugas. Priešingai, tuo atveju, kai svetainė yra profesionaliai atrodanti, klientui tai suteikia saugumo ir pasitikėjimo jausmą.

guy-designing
guy-typing

Ką suteikia dizaino išskirtinumas?

Jei norite, kad potencialus klientas atkreiptų dėmesį į jūsų svetainę, išskirtinumas gali labai pasitarnauti, ypač turint omeny jog dažnu atveju yra daug panašias paslaugas teikiančių ir panašias svetaines turinčių įmonių ar individų. Norite išsiskirti iš konkurencijos? Svetainės dizainas yra vienas iš būdų tą padaryti. Kuriant unikalų dizainą nuo pagrindų svetainė įgyja išskirtinių bruožų, nesijaučia “šabloniškumo” jausmo.

Dizainas būtent Jums

Nevisada yra paprasta išsakyti ar lengva apibūdinti ko norima iš dizaino. Vienas iš mūsų kaip šios srities specialistų tikslas yra padėti “išgryninti” Jūsų turimą dizaino viziją ir paversti tai tikrove.

bg-2

Kodėl siūlome kreiptis į mus?

Skirtingai nei šabloniai dizainai, unikalūs dizainai reikalauja daugiau laiko, dėmesio bei tam reikalingų žinių. Taip yra dėl to, kad viskas kuriama nuo nulio, tiek patys elementai, tiek jų bendra kompozicija. Tam naudojami specialūs dizaino įrankiai, kaip Adobe paketo programos, svetainių dizaino prototipų kūrimo programos, o tuo pačiu ir programavimo darbai, reikalaujantys programavimo žinių. Mes išmanome, bei galime atlikti šiuos darbus, tad rekomenduojame kreiptis į mus.

design-4

PROCESAS

paper-icon

Poreikių aptarimas ir pavyzdžių parinkimas

Kartu su klientu aptariama, išsiaiškinama kokie yra poreikiai, lūkesčiai. Jei klientas nežino konkrečios dizaino krypties ar neturi patinkančių pavyzdžių, parankami jam galintys tikti variantai ir juos aptariant pereinama prie koncepcijos kūrimo proceso.

lamp-icon

Koncepcijos parošimas

Šiame etape ruošiama koncepcija, atsižvelgiama į parinktus pavyzdžius, aptartus elementus bei poreikius. Dažniausiai paruošiamas vienas svetainės puslapis (pagrindinis arba “landing”), paruošus puslapį aptariamas dizainas, atliekami koregavimai.

papers-icon

Puslapių paruošimas


Turint pagrindinį (pavyzdinį) puslapį paruošiami kiti puslapiai, atliekami koregavimai.

pc-icon

Programavimo darbai ir svetainės paruošimas naudojimui

Paruošti puslapių dizainų šablonai yra suprogramuojami, bei esant poreikiui pritaikomi kliento turimai turinio valdymo sistemai.

bg-3