guy-float

UNIKALAUS DIZAINO SVETAINĖS

bg-1

Kodėl reikėtų skirti dėmesį kokybiškam svetainės dizainui?

Interneto svetainė yra jūsų įmonės ar asmenybės įvaizdžio dalis. Ji yra svarbi, kaip ir turimas logotipas ar prekinis ženklas Jei turėsite svetainę, kuri patraukia akį, klientas joje mielai lankysis, praleis daugiau laiko, labiau atkreips dėmesį į informaciją. Mažas dėmesys svetainės dizainui ar jo nebuvimas gali asocijuotis su atsainumu, “nerimtumu” teikiant svetainėje siūlomas paslaugas. Visgi, jei svetainė atrodo profesionaliai, klientui tai suteikia saugumo ir pasitikėjimo jausmą.

guy-designing
guy-typing

Ką suteikia dizaino išskirtinumas?

Jei norite, kad potencialus klientas atkreiptų dėmesį į jūsų svetainę, išskirtinumas gali labai pasitarnauti, ypač turint omeny jog dažnu atveju yra daug panašias paslaugas teikiančių ir panašias svetaines turinčių įmonių ar asmenų. Norite išsiskirti iš konkurentų? Svetainės dizainas yra vienas iš būdų tą padaryti. Kuriant unikalų dizainą nuo pagrindų, svetainė įgyja išskirtinių bruožų, nesijaučia “šabloniškumo” jausmo/p>

Dizainas būtent Jums

Ne visada yra paprasta išsakyti ar lengva apibūdinti ko norima iš dizaino. Vienas iš mūsų, kaip šios srities specialistų, tikslas yra padėti “išgryninti” jūsų turimą dizaino viziją ir paversti tai tikrove. Pritaikysime dizainą pagal jūsų siūlomas paslaugas ar produktus, todėl galėsite išlaikyti savo prekinio ženklo įvaizdį.

bg-2

Kodėl siūlome kreiptis į mus?

Skirtingai nei šabloniai dizainai, unikalūs dizainai reikalauja daugiau laiko, dėmesio bei tam reikalingų žinių. Taip yra dėl to, kad viskas kuriama nuo nulio, tiek patys elementai, tiek bendra jų kompozicija. Tam naudojami specialūs dizaino įrankiai, kaip Adobe paketo programos, svetainių dizaino prototipų kūrimo programos, o tuo pačiu ir programavimo darbai, reikalaujantys programavimo žinių. Mes išmanome, bei galime atlikti šiuos darbus, tad rekomenduojame kreiptis į mus.

design-4

PROCESAS

paper-icon

Poreikių aptarimas ir pavyzdžių parinkimas

Kartu su klientu aptariama, išsiaiškinama kokie yra poreikiai, lūkesčiai. Jei klientas nežino konkrečios dizaino krypties ar neturi patinkančių pavyzdžių, parankami jam galintys tikti variantai ir juos aptariant pereinama prie koncepcijos kūrimo proceso.

lamp-icon

Koncepcijos paruošimas

Šiame etape ruošiama koncepcija, atsižvelgiama į parinktus pavyzdžius, aptartus elementus bei poreikius. Dažniausiai paruošiamas vienas svetainės puslapis (pagrindinis arba “landing”), paruošus puslapį aptariamas dizainas, atliekami koregavimai.

papers-icon

Puslapių paruošimas


Turint pagrindinį (pavyzdinį) puslapį paruošiami kiti puslapiai, atliekami koregavimai. Kiekvienam puslapiui galime pritaikyti skirtingus dizainus arba jų variacijas.

pc-icon

Programavimo darbai ir svetainės paruošimas naudojimui

Paruošti puslapių dizainų šablonai yra suprogramuojami, bei esant poreikiui pritaikomi kliento turimai turinio valdymo sistemai. Dizaino korekcijas galime atlikti iki 5 kartų, tiek kartų pilnai užtenka dizainą pritaikyti jūsų lūkesčiams.

bg-3