SEO

Pagrindinis > Pranešimai > SEO
SEO

Viena reikalingiausių ir, tikriausiai, efektyviausių internetinės reklamos rūšių yra SEO. Šių trijų raidžių junginys padeda Jūsų interneto svetainei tapti efektyviu pardavimų įrankiu. SEO efektyvus tiek savo kaina, tiek priežiūros lengvumu, tiek tikslinės pirkėjų auditorijos pasiekiamumu. Internetas nėra ta erdvė, kurioje niekas nekinta, o paieškos rezultatai yra pastovūs. Tai nuolat besikeičianti ir atsinaujinanti erdvė, kur SEO paslauga yra nuolatinis procesas, o ne vienkartinis darbas, o laikas – tai vienas iš didžiausią įtaką svetainės konkurencingumui darančių faktorių. 
Pats SEO terminas atsirado 1977 metais ir tai buvo anksčiau už paieškos sistemą Google! Kaip tik, tuo metu, interneto kūrėjai suko galvas, kaip jiems sukurti puslapį, kad įvairių paieškos sistemų (MSN, Netscape, Yahoo ir t.t.) robotukai, nuskaitantys puslapius, pakeltų puslapius aukščiau tarp kitų paieškos rezultatų. Lygiai po metų, atsirado Google paieškos sistema, o ji tuo metu turėjo labai sudėtingą paieškos algoritmą, todėl prasidėjo SEO era, kai specialistai bandė apgaudinėti Google robotukus, kad Google paieškos sistema nustatytų neva jai naudingą informaciją ir pateiktų kaip įmanoma aukščiau. Dabar Google yra bene populiariausia paieškos sistema, kuria naudojasi dauguma vartotojų, todėl kalbėdami apie paieškos sistemas ir SEO, pirmiausia, turime omenyje būtent Google.
Optimizavimas paieškos sistemoms yra ne kas kita, kaip interneto svetainės pritaikymas pagal esamus kokybės reikalavimus. Jei puslapis bus pritaikytas pagal naujausius reikalavimus, jo pozicijos paieškos rezultatuose bus aukštos, rezultate, į Jūsų internetinę svetainę ateis daugiau lankytojų ir tikslinių klientų.

Pagrindiniai SEO keliami tikslai:
1. Pagal efektyviausius raktinius žodžius “iškelti” interneto svetainę į paieškos sistemos rezultatų pirmąjį puslapį, arba kitaip TOP 10.
2. Tikslinius svetainės lankytojus nukreipti į reikiamus svetainės puslapius, kuriame pateikiamos norimos parduoti prekės ar paslaugos.

Kalbant paprasčiau – SEO paslaugos reikalingos pritraukti kuo daugiau tikslinių Jūsų svetainės lankytojų ir taip padidinti produktų ar paslaugų pardavimus.

Pagrindinė SEO nauda – ilgalaikė reklama internete. Tie, kas jau yra susidūrę su reklama internete, žino – jei reklama perkama tam tikrame gerai lankomame portale, ji bus rodoma arba sutartą laiką, tam tikrą atvertimų skaičių arba tam tikrą paspaudimų skaičių. Pasibaigus reklamos laikui, ji daugiau nebus rodoma ir lankytojų į puslapį nebeves.
SEO reklama nuo kitų interneto reklamos rūšių skiriasi tuo, kad ji orientuota ilgam laikui. Net ir nebevykdant veiklos ir uždarius savo puslapį, dar keletą dienų apie puslapį bus galima gauti informacijos paieškos sistemoje. Trumpai tariant, SEO – tai ilgalaikė reklama internete. 
Jei Jūsų verslo sritis yra konkurencingoje aplinkoje, patariame pasvarstyti apie nuolatinį SEO palaikymą. Kaip žinome, paieškos sistemų algoritmai nuolatos keičiasi, o Jūsų konkurentai taip pat nesėdi rankų sudėję. Tai yra pagrindinės priežastys, kodėl nuolatiniam SEO palaikymui verta samdyti profesionalus ir mėgautis pačiais geriausiais rezultatais.